Кіпрський Митрополит Ісая про евтаназію та ЛГБТ: Не можна втручатися у рішення людей

Кіпрський архієрей заявив, що в його єпархії навчають духовенство та віруючих боротися з ґендерною нерівністю та ґендерним насильством.

14 грудня 2022 року митрополит Тамасосський та Оринійський Ісая, розмірковуючи про ЛГБТ, аборти та евтаназію заявив, що не можна засуджувати законні та особисті рішення людей.

В інтерв’ю кіпрському виданню «Репортер» митрополит Ісая зазначив, що «на жаль, у Церкві часом існували забобони та неправильна практика щодо рівності та підвищення цінності жінок».

Він розповів, що зараз більшість співробітників Тамасоської митрополії «на всіх рівнях управління – жінки». Крім того, «за допомогою програм і семінарів ми навчаємо духовенство й віруючих тому, як боротися з гендерною нерівністю та гендерним насильством».

Щодо конверсійної терапії для представників ЛГБТ, митрополит Ісая сказав, що любить і підтримує кожну людину, «без насильницьких спроб втручання у її життя».

Розмірковуючи про аборти, евтаназію та кремацію, а також про можливість політичного втручання в ці питання, митрополит Ісая сказав, що «наша турбота полягає в тому, щоб людське життя не переривалося з соціальних причин, але в той же час ми не повинні насильно втручатися і засуджувати законні та особисті рішення людей, не маючи, по суті, пропозицій щодо вирішення проблем».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією