Кім Петрас стане хедлайнеркою епічного шоу на Всесвітньому Прайді в Австралії

Кім Петрас, перша транс-жінка, яка очолила світові чарти, візьме участь у заключному концерті Всесвітнього Прайду у Сіднеї, Австралія.

Німецька поп-зірка Кім Петрас (Kim Petras), яка разом із Семом Смітом (Sam Smith) стала першими трансгендерними та небінарними артистами, які очолили чарті Billboard Hot 100, виступить на заключному концерті Всесвітнього Прайду (WorldPride) у Сіднеї.

Свято ЛГБТ+ культури цього року відбудеться з 17 лютого до 5 березня. У нього велика програма, яка включає офіційну церемонію відкриття, конференцію з прав людини і зліт корінних народів.

Семигодинний заключний концерт “Райдужна Республіка” (Rainbow Republic), який вестиме австралійська співачка, авторка пісень Джі Фліп (G Flip) та австралійський актор Кейнан Лонсдейл (Keiynan Lonsdale), передасть естафету Всесвітнього Прайду року, 2025-го.

“Я так рада повернутися до Сіднея, – сказала Кім Петрас у ролику, розміщеному в її мікроблозі… – Так рада повернутися до Сіднея. Побачимося на заключному концерті в неділю 5 березня!”

“Я пам’ятаю Марді Гра у 2019 році, це був найкращий час. Я готова показати вам новий рівень і побачити вас, хлопці, я дуже хвилююся…” – додала Кім Петрас.

Раніше повідомлялося: хіт №1 Сема Сміта та Кім Петрас “Unholy” номіновано на “Греммі”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією