Кевін Спейсі, який зруйнував кар’єру через великий секс-скандал, повертається в кіно

Здавалося, що знаменитий голлівудський актор, якого одразу кілька чоловіків звинуватили у домаганнях, вже назавжди залишив світ кіно, але доля дала йому другий шанс

Як повідомляє Deadline, обвинувачений у секс-насильстві Кевін Спейсі зіграє головну роль в історичній драмі “1242”, спільній постановці Великої Британії, Угорщини та Монголії. Спейсі зіграє кардинала Чезареані, представника Папи, який прибуває до угорського форту Естергом якраз у той момент, коли онук Чингісхана Батий готується розпочати останню атаку, яка потенційно може прокласти шлях для вторгнення до Європи.

Зйомки мають розпочатися у жовтні цього року у Монголії під керівництвом досвідченого угорського режисера Петера Сооса. Крім Спейсі, у фільмі також знімуться Ерік Робертс та Крістофер Ламберт. Представники інших зірок фільму не одразу відповіли на запити щодо коментарів. Хоча Deadline зазначає, що у фільмі знявся Теренс Стемп, його представники заявили Rolling Stone, що він аж ніяк не причетний.

Нагадаємо, що у 2017 році Кевін Спейсі пішов з кіно після низки скандальних звинувачень. Актор покинув навіть популярний серіал “Картковий будинок” – вісім співробітників проєкту розповіли про непристойну поведінку зірки.

Коротко про скандал із Кевіном Спейсі

У 2017 році на володаря двох статуеток “Оскар” за ролі у фільмах “Підозрілі особи” і “Краса по-американськи” надійшла скарга. Тоді американський актор Ентоні Репп заявив, що 1986 року Кевін намагався схилити його до сексу. У відповідь на це Кевін Спейсі відреагував камінг-аутом – зірка зізнався у своїй гомосексуальності та вибачився за свою поведінку, хоча зазначив, що не пам’ятає цього.

Тоді ж виступили зі звинуваченнями ще 15 осіб – від чоловіків до жінок, які коли-небудь працювали з Кевіном Спейсі. Через скандал Кевін Спейсі позбувся статуетки “Еммі”, яка раніше була присуджена йому за внесок у розвиток телеіндустрії. А потім Netflix заявив, що актор більше не зніматиметься в серіалі “Картковий будиночок”. Скасувалися й інші проєкти, в яких повинен був грати оскароносний актор. Більше того, з фільму Рідлі Скотта “Всі гроші світу” вирізали всі сцени за участю Спейсі.

Усе прийняло несподіваний поворот, коли справу Кевіна Спейсі закрили через раптову смерть людини, яка висунула зірці звинувачення. А після цього померли ще два фігуранти скандальної справи.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією