Карлос Сантана видалив вибачення перед ЛГБТ-спільнотою

Кілька тижнів тому Карлос Сантана опинився в центрі уваги через коментарі під час концерту, які були розцінені як гомофобні, зокрема, вважалося, що він напав на трансгендерних людей за згадку про те, що “жінка є жінкою, а чоловік є чоловіком”. У відповідь музикант, який деякий час тому зізнався, що зазнав сексуального насильства з боку чоловіка, вибачився.

“Я перепрошую за свої нетактовні коментарі. Вони не відображають того, що я хочу шанувати і поважати ідеали і переконання всіх людей. Я усвідомлюю, що мої слова образили багатьох людей, і це не було моїм наміром. Я щиро прошу вибачення у трансгендерної спільноти і всіх, кого я образив”, – сказав Сантана в заяві, опублікованій американським ЗМІ TMZ. “Я хочу шанувати і поважати ідеали і переконання всіх людей, ЛГБТК чи ні. Це планета вільної волі, і ми всі отримали цей дар. Тепер я буду переслідувати цю мету, щоб бути щасливим і щоб кожен вірив у те, у що хоче, і слідував за цим у своєму серці без страху”.

Зараз Entertainment Tonight повідомляє, що повідомлення було видалено артистом.

Однак він висловив жаль з приводу зроблених ним коментарів. За це він отримав підтримку від користувачів мережі. “Люди більше не бояться висловлювати свою думку! Немає правильного чи неправильного, це просто думка, і якщо це те, що ти відчуваєш, не треба за це вибачатися!!!“, – написав один з користувачів.

“Це просто смішно! Він не повинен ні за що вибачатися. Він не сказав нічого поганого”; “Він має право на власну думку. Не треба вибачатися”; “Він просто сказав те, що думають інші. Не треба вибачатися”; “Ти точно не повинен ні перед ким вибачатися за те, що сказав правду!”; “Це огидно, що ми повинні вибачатися за власну думку! Смішно! Чому ми всі повинні поводитися, як маріонетки? Це просто неправильно”, “Не повинно бути поганого піару, людина повинна мати можливість говорити все, що вона хоче. Не подобається він вам. Не подобається – ігноруйте”, – були й інші коментарі.

Незважаючи на суперечки, Карлос Сантана не коментував це питання.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією