Кайлі Міноуг підкорила чарти з хітом “Padam Padam”, ставши в один ряд з легендами поп-музики

Австралійська поп-легенда і гей-ікона Кайлі Міноуг підкорила чарти своїм найуспішнішим хітом за останнє десятиліття – запальною, веселою і трохи смішною піснею “Padam Padam”.

Танцювальна композиція Кайлі Міноуг (Kylie Minogue) увійшла на минулому тижні до топ-10 чарту танцювальної та електронної музики Billboard, а також пробилася до топ-10 британських чартів, що Міноуг не вдавалося зробити з 2010 року, з моменту виходу хіта “All the Lovers.”

Це означає, що Кайлі Міноуг підкорює чарти п’ять десятиліть поспіль, починаючи з 1988 року! Вона – одна з чотирьох жінок, яким вдавалося потрапляти в топ-10 Великої Британії п’ять десятиліть, поряд з Шер, Лулу і Діаною Росс.

Пісня, заснована на композиції 1951 року французької співачки Едіт Піаф, яка відтворює звук серця, що б’ється, має неймовірний успіх не тільки серед фанатів Міноуг.

Для тих, хто не в курсі, нагадаємо, Кайлі Міноуг стала підлітковою сенсацією 35 років тому, 1988 року зі своїм хітом “Locomotion”. Потім вона підкорила рубіж століть гімном 2021 року – “Can’t Get You Out of My Head”. Усі ці роки її віддані гей-фанати підтримували Кайлі, яка не припиняє концертної діяльності.

“Моє серце переповнює радість, – написала Міноуг у соцмережі з картинками у свій день народження. – Я просто хотіла сказати дякую, дякую за всі привітання і реакцію на Padam, і за любов”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією