Ірландія має бажання стати найкращим місцем для ЛГБТК+ у Європі

В Ірландії було запущено новий план, згідно з яким країна може стати найприязнішою країною для ЛГБТК+ людей у Європі.

Мета проекту організації ЛГБТ-Ірландія в період з 2023 до 2027 року спочатку провести дослідження. Потім підвищити поінформованість про ЛГБТК+ та провести боротьбу з антитранс* поглядами в країні.

Країна також прагнутиме надавати додаткову допомогу біженцям з числа ЛГБТК+ та особам, які шукають притулку, та виступатиме за певні законодавчі реформи в Ірландії.

Ірландія може зіткнутися з конкуренцією у досягненні своєї мети, оскільки уряд Уельсу поставив перед собою ту саму мету ще 2021 року.

ЛГБТК-Ірландія

Запустивши свій перший п’ятирічний план під назвою «Зробити Ірландію найкращим місцем у Європі для ЛГБТКІ+», благодійна організація та команда волонтерів прагнуть зробити так, щоб люди в країні відчували себе більш представленими, помітними та в більшій безпеці.

Коментуючи план, Паула Фаган, виконавча директорка ЛГБТ-Ірландії, сказала:

«Останні п’ять років були зосереджені на створенні стійкої організації, розширенні послуг, які ми надаємо, та розвитку нашого потенціалу у галузі навчання та захисту інтересів.

Амбіційний план, який ми запустили, ґрунтується на наших досягненнях, використовує те, чого ми навчилися у наших чудових організацій-членів та стратегічних партнерів, і готує нас до наступного етапу нашої еволюції».

ЛГБТК+ організації в Ірландії привітали нову стратегію.

«Ми повністю поділяємо амбіції наших друзів із ЛГБТ-Ірландії». Сказав PinkNews Адам Лонг, директор правління Національної федерації ЛГБТ Ірландії.

«Ми першими у світі переважною більшістю голосів підтвердили рівність шлюбу шляхом всенародного голосування. І того ж року провели прогресивну реформу визнання статі. Тепер ми маємо побачити подальший прогрес щодо таких ефективних законів про злочини на ґрунті ненависті, як повна заборона конверсійної терапії та активним включенням ЛГБТ+ у всі наші школи серед інших ключових пріоритетів».

Представник керівного комітету ShoutOut, організації, яка проводить освітні семінари, щоб допомогти людям стати найкращими союзниками ЛГБТК+, розповів. «Приємно бачити, що ірландські ЛГБТК+ [організації] прагнуть зробити Ірландію найприязнішою ЛГБТК+ нацією в Європі.

Багато молодих людей все ще намагаються прийняти свою ЛГБТК+-ідентичність і стикаються з дискримінацією. Ми знаємо це із нещодавних досліджень. Вважаємо, що це найбільша проблема для такої мети.

Ми можемо подолати це лише шляхом партнерства з урядом та об’єднання всіх організацій ЛГБТК+, щоб гарантувати, що всі молоді ЛГБТК+ не бояться відкриватися та бути вірними тому, хто вони є».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією