Індійський принц-гей про “лікування” від гомосексуальності: “Батьки просили прооперувати мій мозок”

Принц Манвендра Сінгх Гохіл, який публічно оголосив себе геєм у 2006 році у віці 41 року, перебуває в авангарді боротьби з порочною практикою так званої “конверсійної терапії” в Індії.

Разом із представником індійської королівської родини Капуртхала Амаром Сінгхом, арт-дилером та активістом, Манвендра домагається від Верховного суду Індії заборони на “лікування” гомосексуальності.

Після камінг-ауту Манвендра Сінгх Гохіл (Manvendra Singh Gohil) зіткнувся з погрозами. Жителі рідного міста спалили його опудало на акціях протесту. Його батьки-махараджі публічно відхрестилися від нього і дали оголошення в газетах, що він позбавлений спадщини через участь у “неналежній суспільству” діяльності.

Але ще на початку 2000-х років, коли Манвендра Сінгх Гохіл розповів батькам про свою гомосексуальність, вони піддали його “конверсійній терапії”. Принца лікували електрошоком, а мати та батько навіть наполягали на якійсь “операції на головному мозку, щоб спробувати зробити його натуралом”.

Минули роки, зараз Манвендра Сінгх Гохіл бореться, щоб захистити інших в Індії. Час лікує рани. Принц та його батьки помирилися, але страшний досвід зміцнює його рішучість, щоб захистити інших від подібних жахів.

“Pinknews” нагадує, що “конверсійна терапія” заборонена вже у кількох країнах світу, зокрема в одному регіоні Індії. 2021 року Тамілнад, штат на півдні з населенням понад 72 млн осіб, став першим у країні, який заборонив конверсійну терапію після безпрецедентного рішення Високого суду.

Амар Сінгх фінансує процес у Верховному суді проти конверсійної терапії.

Нагадаємо, гомосексуальність була криміналізована в Індії відповідно до параграфу 377, пережитку колоніальної епохи. Після напруженої судової боротьби за рівність Індія скасувала закон у 2009 році. Гомосексуальність була повторно криміналізована у 2013 році. У вересні 2018 року Верховний суд Індії остаточно скасував частину параграфа 377 щодо ЛГБТК+.

Раніше повідомлялося: індійський принц перетворив свій палац на притулок для ЛГБТ-людей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією