Ілон Маск назвав більшу частину контенту Netflix неглядибельною через воук-вірус.

Воук (від англ. woke, «прокинувся») — термін, що позначає посилену увагу до питань, що стосуються соціальної, расової, статевої справедливості, ліберальними рухами, фемінізмом та ЛГБТ-активізмом

Ілон Маск прокоментував відтік передплатників Netflix у першому кварталі 2022 року, заявивши, що “воук-вірус, що вразив Netflix”, призвів до того, що більшість контенту стала неглядибельною.

Маск погодився з одним із передплатників, який заявив, що “воук-вірус – найбільша загроза для цивілізації“. Ще один передплатник написав таке: “Справа не лише у Netflix. Кіно, відеоігри, ТБ, все це заражено тенденцією, яка народилася через страх образити зеленоволосого виродка поряд з кнопкою бана. Нічого оригінального більше немає, за винятком того, що приходить із Японії чи Кореї”. Маск відповів: “Це правда“.

Хоча Маск критикує Netflix, він працював із цією компанією. Документальний серіал Netflix Countdown: Inspiration4 Mission to Space присвячений місії Маска SpaceX Inspiration4, а документальний фільм “Повернення в космос” (Return to Space) присвячений аерокосмічній компанії Маска SpaceX.

Компанія Netflix на цьому тижні заявила, що інфляція, ситуація в Україні та жорстка конкуренція вперше більш ніж за 10 років призвели до втрати передплатників. При цьому Netflix прогнозує глибші втрати.

Генеральний директор Netflix Рід Хастінгс розповів про плани створення нової версії сервісу з рекламою в ході спілкування з інвесторами після публікації фінансового звіту. Така версія може з’явитися вже наступного року.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією