Губернатор Флориди Рон ДеСантіс підписав одразу чотири закони, що обмежують права ЛГБТ-людей

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс (Ron DeSantis) 17 травня, у Міжнародний день проти гомофобії, трансфобії та біфобії, демонстративно підписав чотири закони, що обмежують права ЛГБТ-людей, які проживають у Флориді.

Нові закони включають розширення політики “не говори ґей”, заборону на медичну допомогу, пов’язану з підтвердженням гендеру, обмеження на використання туалетів і заборону на драг-шоу.

Одне з найбільш оскаржуваних положень законодавства стосується заборони на драг-шоу. Закон загрожує ліцензіям закладів, які дозволяють неповнолітнім відвідувати драг-шоу.

Інший закон відкриває можливість кримінального переслідування батьків, які забезпечують гендерно-підтверджувальну медичну допомогу своїм неповнолітнім трансгендерним дітям. Він, до того ж, створює конфлікт між штатами в тих випадках, коли батьки мешкають у різних регіонах і ухвалюють різні рішення щодо медичної допомоги своїм дітям.

Підписання законів викликало величезну стурбованість у ЛГБТ-спільноті США. Демократична опозиція висловлює побоювання через обмеження прав і свобод людей, особливо коли йдеться про трансгендерів. ЛГБТ-організації заявили, що ці закони загрожують рівності та інклюзивності, а також обмежують доступ до медичної допомоги, що критично важлива для трансгендерів.

“Це справжня атака на свободу. Вільні країни не позбавляють батьків права ухвалювати рішення про здоров’я своїх дітей. Вільні країни не забороняють книги, не цензурують навчальні програми і не обмежують свободу слова”, – заявив Джо Сондерс, старший політичний директор організації Equality Florida, цитує його “Advocate”.

Обмеження прав ЛГБТ-людей викликають занепокоєння не лише всередині Флориди, а й за її межами. Побоювання щодо непорушності прав і свобод американців зростають.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією