“Горбату гору” Альмодовара покажуть на Каннському кінофестивалі у травні

Прем’єра короткого метра Педро Альмодовара, який уже називають новою “Горбатою горою”, відбудеться на кінофестивалі Канна в травні.

73-річний Педро Альмодовар (Pedro Almodоvar) залучив до роботи над проектом “Дивні шляхи життя” (Strange Way of Life) Педро Паскаля та Ітана Хоука.

У фільмі показані “дивні” відносини двох чоловіків, Сільви (Паскаль) та шерифа Джейка (Хоук). Чоловіки возз’єднуються після того, як не бачилися чверть століття. У картині також зайнятий іспанський актор Ману Ріос.

“Альмодовар відкрив цілий світ оповіді, кольору, культури, бунтарства та сексуальності, який виявився абсолютно п’янким, небезпечним, несамовитим, що охоплює все з фірмовим стилем”, – нещодавно сказав Педро Паскаль, нагадує “Advocate”.

Паскаль також додав, що Альмодовар міг попросити його зробити все, що завгодно: “…Я зробив би це без питань“.

Відомий режисер-гей раніше розповів про фільм у грудневому подкасті Дуа Ліпи:

“Це квір-вестерн у тому сенсі, що дві людини люблять одна одну, але поводяться в цій ситуації протилежним чином”. Крім того, в інтерв’ю IndieWire минулого року він описав свій новий проект як відповідь “Горбатій горі”.

 

Паскаль також сказав Insider, що він був неймовірно радий роботі з Хоуком, назвавши участь у зйомках “можливістю вчитися та насолоджуватися досвідом перебування з такими людьми”.

“Дивні шляхи життя” триває 30 хвилин, пише “Advocate”, повідомляючи, що прем’єра картини відбудеться на Канському кінофестивалі у травні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією