Головний рабин Єрусалима: «Землетруси – це вина гей-спільноти»

Рабин Шломо Амар цитував Талмуд у своєму щотижневому уроці та стверджував, що нещодавні землетруси були викликані гей-спільнотою. «На жаль, ми боремося за те, щоб зрівняти цих людей у правах та полегшити їхні шлюби — закликаю уряд та суддів не схвалювати подібне».

Рабин Амар, колишній головний сефардський рабин Ізраїлю, відомий своїми публічними заявами проти гей-спільноти, заявив: «Адже всі фахівці кажуть, що тут має бути землетрус. Бог показав нам, що він робить за кілька секунд, як ми можемо бути байдужими, де відповідальність перед народом?».

На думку рабина, те, що сталося, пояснюється «беззаконням людини». Він навіть навів цитату з Талмуду, де написано, що «Бог сказав: «Ти трусиш свій народ за те, що тобі не належить, живи так, як я струсу свій світ».

Раніше рабин Амар уже називав представників ЛГБТ «мерзкою сектою» і розповідав в інтерв’ю, як одного разу до нього в рабинат прийшла жінка похилого віку і зі сльозами на очах розповіла, що вона вижила в Голокості, а її син подався в гомосексуали. Крім того, він у різких висловлюваннях засуджував представників реформістської течії в юдаїзмі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією