Глядачі “The Last of Us” у захваті від гей-журналу, який гортає Еллі

Четвертий епізод “The Last of Us” порадував ЛГБТ-глядачів ретельним зображенням предметів, знайомих з оригінальної гри. Так, глядачі звернули увагу на гей-порно-журнал “Bearskin”, який потрапляє до рук героїні Белли Рамзі.

Для шанувальників ігор The Last of Us одне задоволення дивитися шоу, в якому неймовірно точно повторені і розкриті персонажі улюбленої відеоігри.

Але все це не йде ні в яке порівняння з тим рівнем опрацювання подробиць, з якими глядачі зіткнулися в четвертому епізоді, коли Еллі (Белла Рамзі) витягує екземпляр гей-журналу Bearskin, який вона прихопила в будинку Білла і Френка. Найуважніші фанати розглянули пасхалку в той момент, коли Еллі та Джоел (Педро Паскаль) вирушають на пошуки зниклого Томмі.

Де ж номінація “Еммі” за “найточніше відтворення гей-журналу з відеогри“, – запитує один із користувачів “Твіттера”, пише “Out”. І справді, рівень деталізації фантастичний. На обкладинці не тільки відтворено образ моделі, а й ретельно відтворено всі виноси.

Раніше повідомлялося: гомофоби обрушили рейтинги третього епізоду “Одних із нас”, який критики назвали одним із найкращих в історії серіального кіно.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією