Герой Деніела Крейга з “Дістати ножі” – гей, заявив режисер фільму

Режисер і сценарист Райан Джонсон на Лондонському кінофестивалі підтвердив, що детектив Бенуа Бланк, якого грає Деніел Крейг, із фільмів “Дістати ножі” (Knives Out) – гомосексуал. І нібито ми побачимо тому підтвердження у другій частині проекту – “Дістати ножі: Скляна цибулина”

Завдяки Райану Джонсону, Бенуа Блан Деніела Крейга здійснив камінг-аут.

На прес-конференції на Лондонському кінофестивалі режисер фільму відкрив завісу секретності над сексуальністю детектива Бенуа Блана.

Джонсона безпосередньо запитали, чи означає сцена, де показується, що Блан живе з чоловіком, те, що його персонаж – гей… Джонсон відповів: “Так, очевидно, що це так“. Сервіс Netflix, на якому після короткого релізу в кінотеатрах, можна буде побачити фільм, також підтвердив цю інформацію.

Режисер і сценарист Райан Джонсон додав, що дуже радий як за Бенуа, так і за себе самого у виборі актора, котрий зіграв коханця Бланка. “Я не можу собі уявити нікого у світі, хто б приніс мені більше радості від того, що він проводить час із Бенуа Бланом“, – сказав Джонсон.

Сам 54-річний Деніел Крейг підтримав інтригу:

“Без спойлерів, але хто б не хотів би жити з цією людиною?”

Прийде трохи почекати, щоб зрозуміти, про кого йдеться… Можливо, це 51-річний Ітан Хоук, який перебуває в списку акторів без вказівки ролі.

Решта зіркового складу “Дістати ножі: Скляна цибулина” включає: Наташу Ліонн, Едварда Нортона, Жанель Моне, Кетрін Хан, Кейт Хадсон, Леслі Ода-молодшого і Дейва Батісту, а також Х’ю Гранта і Йо Йо Ма. Небіжці Анджела Ленсбері та Стівен Сондхайм грають самих себе.

Прем’єра “Дістати ножі: Скляна цибулина” у кінотеатрах відбудеться 23 листопада. На Netflix картина вийде 23 грудня.

Раніше повідомлялося: актор Деніел Крейг зізнався, що ходить гей-барами, щоб уникати “агресивних” чоловіків-“натуралів”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією