Гей-серіал, у який ви закохаєтесь. Hecho en España

Гей-серіали від Netflix стали останніми роками новим брендом і промінцем світла для ЛГБТК+ по всьому світу: Heartstopper, Elite, Merlí, Young Royals — цей список можна продовжувати!


І тепер Стрімер зробив це ще раз, представивши Smiley, іспанську романтичну комедію. Дуже милу і дуже веселу.

Все починається з класичної плутанини з романтичної комедії: крутий бармен Алекс (Карлос Куевас) стає дедалі більше схвильованим. Причина – його остання інтрижка стала його гостити (гоустинг, або ghosting, від слова ghost – привид).

Тобто. хлопець не відповів на його останнє повідомлення (яке, до речі, було дрібницею). Просто смайлик — звідси назва серіалу. У драматичний момент він вирішує залишити хлопцеві довге гнівне голосове повідомлення.

Єдина проблема. Він набрав неправильний номер!

Випадковим одержувачем повідомлення став успішний архітектор на ім’я Бруно (Мікі Еспарбе). Здивований та заінтригований тим, що сказав Алекс, Бруно вирішує передзвонити за цим номером. Протягом першого епізоду між ними встановлюється зв’язок, і, нарешті, вони вирішують зустрітися особисто.

Але якщо ви думаєте, що пара рухається до вашої стандартної милої зустрічі – невелике попередження про спойлер – подумайте ще раз.

Коли Бруно входить до бару, Алекс помічає його, розуміючи, що це його побачення наосліп, і бурмоче собі під ніс: «Дідько». Принаймні зовні Бруно не в його смаку. Алекс розуміє, що, можливо, покладав надії на ідеального чоловіка своєї мрії, а Бруно виявився не тим, на кого він очікував.

Гей-серіал із валом емоцій

Незважаючи на те, що ці двоє, здається, не можуть домовитись ні про що особисто, між ними є іскра. Протягом восьми епізодів «Смайлика» глядач отримує купу емоцій із їхньої колючої хімії. Вся напруга, яку ви коли-небудь могли бажати, зі змішаними сигналами, несхваленням друзів і безліччю інших відволікаючих факторів, що потрапляють у сюжет. Ми поринаємо в непростий шлях цих двох, які явно повинні просто ризикнути один з одним.

Також у міксі найкращий друг Бруно Альберт (Едуардо Льовєрас) та його дружина Нурія (Рут Ллопіс). Пара, яка щосили намагається зберегти веселість і молодість. Але тепер вони мають дітей і все непросто.

А ще є найкраща подруга Алекса, лесбійка Веро (Мерітксел Кальво) — співвласника бару, в якому він працює.

Іншими словами, весь акторський склад наповнений драматизмом, і «Смайлик» робить фантастичну роботу із привернення уваги аудиторії. Навіть незважаючи на те, що головною темою сезону є відносини кохання/ненависті між Алексом і Бруно.

Серіал із субтитрами доступний за посиланням.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією