Гей-клуб Oil Can Harry’s визнано історико-культурною пам’яткою Лос-Анджелеса

Влада Лос-Анджелеса визнала легендарний гей-клуб Oil Can Harry’s, заснований 1968 року, історико-культурною пам’яткою. Рішення дозволить зберегти заклад, що закрився минулого року.

Oil Can Harry, гей-клуб у стилі кантрі, який протягом 52 років працював для ЛГБТ-спільноти в районі Студіо-Сіті у Лос-Анджелесі, закрився минулого року.

Минулого тижня, повідомляє “Advocate”, Міська рада Лос-Анджелеса визнала будівлю історико-культурною пам’яткою – “за” сказали 14 членів ради, які були присутні на засіданні.

Зазначається, що з більш ніж 1200 історико-культурних пам’яток у Місті Ангелів Oil Can Harry’s – лише третя пам’ятка ЛГБТ.

Oil Can Harry’s відкрився у 1968 році і був найстарішим гей-закладом у Лос-Анджелесі до того, як власник нерухомості продав його покупцю, який не захотів використати його як гей-бар.

Надання статусу пам’ятника не повністю захищає будівлю від зносу, але Комісія з культурної спадщини може запобігти видачу дозволу на знос, відклавши її двічі на строк до 180 днів. Це дозволить оцінити альтернативні варіанти збереження будівлі.

У барі, нагадує видання, було знамените вічко у вхідних дверях та внутрішня система оповіщення, яку працівники використовували, щоб попередити відвідувачів про візит поліції, аби ті встигли завершити будь-яку “протиприродну” активність.

У 1970-х роках Oil Can Harry’s був неофіційною штаб-квартирою гей-прайд-руху в долині Сан-Фернандо і Лос-Анджелесі.

Під час епідемії СНІДу у 1980-х та 1990-х роках клуб був центром громадської ініціативи зі збору коштів для допомоги хворим на СНІД.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією