Гей – це норма! Новий діснеївський мульт «Дивний світ»

Виходить новий мультфільм студії Disney – “Дивний світ”. Вперше головним героєм стає гей, цьому не надається великого значення, бо все гаразд.

У фільмі «Дивний світ» ми знайомимося з Клейдом, його дружиною Меридіаною та їхнім сином Ітаном. У мультфільмі показані романтичні відносини між двома хлопчиками-підлітками, які потрапили в пригоду навколо таємничої планети під назвою Авалонія.

Ітан, безтурботна дитина з жагою до життя, зрештою відчуває почуття до Діазо, молодого товариша, якого він зустрічає, поки клан Клейдов зайнятий порятунком світу.

«Його гомосексуальність – це одна його частина. Крім того, він сміливий і дуже чуйний, тому в нашому фільмі він стає чимось подібним до захисника природи», — сказав режисер Дон Холл в інтерв’ю Variety.

Габріель Юніон, батько квір-дитини Зайї Уейд, у реальному житті сказала, що не йдеться про «нормалізацію» чого-небудь.

“Люди продовжують використовувати слово “нормалізувати”, і вам не потрібно нормалізувати нормальне”, – сказала вона Variety. “Це просто так. Ви повинні побачити люблячу сім’ю, яка неймовірно підтримувала особистість своєї дитини, і їх версія спроб направити її в безпечне місце або направити її більше пов’язана з професією і шляхом, яким вона збирається йти в житті».

Ітан належить до двох рас, що є ще одним аспектом його особистості, який не згадується у фільмі.

Янг-Уайт, який озвучує підлітка, сказав, що вважає “досить крутим”, що це було зроблено “не деспотично і не примусово”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією