Гей-актор зіграє лідера квір-моди Іва Сен-Лорана

Відкритий гей, французький актор Арно Валуа отримав роль квір-модельєра Іва Сен-Лорана в серіалі Disney+ «Кайзер Карл».

Шестисерійна постановка розповідає про сходження відомого квір-імені в моді, Карла Лагерфельда, друга та суперника Іва та його партнера П’єра Бержа.

Кадр із майбутнього фільму. Фото: instagram.com/arnaudvalois

Очікується, що Лагерфельд, якого грає Даніель Брюль із All Quiet on the Westen Front, стане центральним персонажем. У серіалі розповідається про його спроби стати найвідомішим французьким модельєром 1970-х років, титул, що належав його конкуренту.

Поряд із їхнім суперництвом, серіал — перша драма про Лагерфельда — розповість про декаданс, вечірки, дружбу та справи, що наповнювали його життя.

Це буде погляд на квір-субкультуру та гламурний світ паризької моди.

Даніель Брюль. Фото: instagram.com/daniel_bruhl_news

У ролі Іва Сен-Лорана Арно Валуа поповнить свій репертуар квір-ролями у кіно та на телебаченні. Після важкого вступу до індустрії, Арно Валуа залишив акторську кар’єру на п’ять років. Але повернувся у фільмі, завдяки якому він найбільш відомий, BPM (Удари за хвилину), який також відомий як 120 BPM (ударів за хвилину). Фільм про активність ВІЛ та СНІДу у Франції 1980-х років.

Цей ЛГБТК+ фільм мав великий успіх на кінофестивалі у Каннах 2017 року і був обраний французами на премію «Оскар» у 2018 році. Арно зіграв гарного новачка в ACT UP-Paris, який іноді брав участь у жорстоких кампаніях проти великих фармацевтичних компаній. А також перебував у любовних стосунках з іншим активістом, Шоном (Науель Перес Біскайарт), який був ВІЛ-позитивним.

За цю роль Арно Валуа отримав премію Люм’єра як найперспективніший актор. Поряд з подальшими акторськими роботами він також написав сценарій і зняв Le Nouveau Moi, короткометражний фільм про підлітка, який має змінити своє ім’я за наказом влади. Це викликає у хлопчика певні сумніви у собі.

Валуа також знявся в гей-романтичній комедії Дена Леві від Netflix Good Grief. Фільм, в якому також грає Люк Еванс, розповідає про чоловіка, який намагається впоратися зі смертю свого чоловіка та матері.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією