Гас Кенуорті мріє зіграти головну роль у гей-ромкомі

Олімпійський фрістайлер Гас Кенуорті хоче зіграти головного героя у романтичній комедії. Плани цілком здійсненні, тим більше що 31-річний спортсмен вже має акторський досвід – від “Справжніх О’Нілів” до “Американської історії жахів: 1984”.

Кенуорті, найвищим здобутком якого у спорті стала срібна медаль на зимових Олімпійських іграх 2014 року, поступово напрацьовував свою репутацію актора та телеведучого.

Хоча Гас Кенуорті (Gus Kenworthy) досі не отримав будь-якої проривної ролі, він, безумовно, досяг значних успіхів на цьому новому кар’єрному шляху.

В інтерв’ю People Кенуорті поділився своїми мріями про кар’єру в Голлівуді.

“Хотілося б, щоб це було щось схоже на “Братанів”, яких ми щойно подивилися. Але моєю дитячою мрією було зіграти головну роль у романтичній комедії. Я любив ромкоми. Вони й досі залишаються моїми улюбленими фільмами. Я вважаю, що це чудовий жанр, і я хотів би випробувати свої сили в ньому і зіграти головну роль у романтичній комедії, і, звичайно, я мрію зіграти гея”.

У минулому Кенуорті, нагадує “Out”, знімався у таких фільмах, як “Справжні О’Ніли”, “Акулій торнадо 5: глобальне роїння”, “Вілл та Грейс”. Він зіграв головну роль в “Американській історії жахів: 1984” і брав участь у кількох документальних проектах та телевізійних реаліті-шоу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією