Футболістка Келлі Морін О’Хара оголосила про заручини

Американська футболістка Келлі Морін О’Хара, гравчиня збірної США з футболу, олімпійська чемпіонка та дворазова чемпіонка світу, оголосила про заручини зі своєю давньою партнеркою Камерін Стенхаус (Kameryn Stanhouse).

34-річна Келлі Морін О’Хара (Kelley Maureen O’Hara) написала в Instagram, що “приберегла найкраще на кінець 2022 року”, опублікувавши фото з обручкою з діамантом значних розмірів.

Як пише “Advocate” з посиланням на “Politico”, заручини відбулися напередодні Нового року. Пара провела ніч, святкуючи знаменну подію у колі близьких та друзів. Стенхаус очолює відділ продажу корпоративної реклами в “Politico”.

О’Хара, чемпіонка світу з футболу серед жінок і членкиня Олімпійської збірної 2012 року, яка здобула золоті медалі, наразі грає як захисниця у складі футбольного клубу “Нью-Йорк/Нью-Джерсі Готем”. Вона також веде популярний подкаст “Лише жіночий спорт”.

2019 року багато галасу наробив публічний поцілунок О’Хари зі Стенхаус, коли США виграли чемпіонат світу. Цей крок одночасно став камінг-аутом футболістки.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією