Фото Шуті Гатви в “Докторі Хто” – у стилі 1960-х у синьому в тонку смужку

Наприкінці минулого тижня з’явилися нові фото Шуті Гатви в головній ролі в продовженні серіалу “Доктор Хто”.

Коли оголосили, що Шуті Гатва (Ncuti Gatwa) буде п’ятнадцятим головним персонажем довгограючого науково-фантастичного телесеріалу Бі-бі-сі “Доктор Хто”, зраділи не тільки шанувальники “Сексуального виховання”.

Тепер у нас є ще кілька фотографій нового Доктора Хто. 30-річний Шуті Гатва поділився зображеннями в образі поруч із Рубі (Міллі Гібсон), своєю кіно-супутницею, підписавши зображення так – “Доктор прийме вас просто зараз!”

На фото Доктор Хто одягнений у синій костюм у тонку смужку в стилі 1960-х, а на голові у нього характерна зачіска в стилі афро. До речі, на одному з фото видно його офіс.

Раніше також стало відомо, що до акторського складу “Доктора Хто” долучився Джерік Роман Ламар Хоффер, американський драг-виконавець, відомий під творчим псевдонімом Джінкс Муссон. Ще раніше повідомлялося, що 18-річна актриса Міллі Гібсон втілить образ супутниці Доктора Хто на ім’я Рубі Сандей. А 48-річний Ніл Патрік Гарріс зіграє “найбільшого ворога, з яким коли-небудь стикався Доктор”.

Вихід трьох спеціальних серій “Лікаря Хто”, нагадує “Out”, запланований на листопад 2023 року в рамках святкування 60-річчя серіалу. Однак офіційний 14-й сезон шоу вийде лише 2024 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією