Ford зробив «райдужний» Bronco на підтримку

Компанія Ford зробила райдужний позашляховик Bronco Wildtrak на підтримку ЛГБТ.

Прес-служба блакитного овалу зазначила, що Ford – інклюзивна компанія, а брутальний Bronco підійде всім. Райдужним розфарбуванням позашляховика підтримка ЛГБТ-спільноти не обмежиться – автовиробник візьме участь у тематичних вечірках у Детройті та Анн-Арборі, а Bronco з хешетгом #FordPride заявлений для заходів «місяця гордості».

Схоже, що райдужна розмальовка демонстраційного Ford Bronco – лише плівка, тоді як Bentley два роки тому розробила особливу ліврею для кабріолету Continental GT. Натомість в активі «блакитного овалу» сміливий навіть для толерантного Заходу хід – 2021 року на честь ЛГБТ було випущено пікап під назвою Very Gay Ranger Raptor.

На цей раз Bronco не удостоївся так само промовистого імені, та й ступінь доробок невелика. Основою послужив тридверний позашляховик з пакетом Wildtrak – він включає посилену підвіску з аморитзаторами Fox, рульову рейку Ford Performance, заводський захист днища, а також сталеві бампера.

Поки Ford займається підтримкою ЛГБТ-спільноти, Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) розслідує скарги покупців на позашляховик Bronco. Власники всюдиходів з 2,7-літровим V6 вважають, що двигун має серйозний виробничий дефект.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією