Флорида схвалила закон, що дозволяє лікарям відмовляти ЛГБТ-людям у лікуванні

Палата представників штату Флорида, США, схвалила закон, який дозволяє постачальникам медичних послуг відмовляти ЛГБТ-пацієнтам в обслуговуванні. Раніше закон був проголосований Сенатом. Тепер він прямує на стіл губернатора Рона ДеСантіса для підписання.

Закон містить роз’яснення того, в якому випадку постачальники медичних послуг не можуть відмовляти будь-кому на підставі їхньої “раси, кольору шкіри, релігії, статі або національного походження”… Так, у цьому списку тепер немає вказівки на сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність. Демократи наполягали на внесенні поправок, що включають захист ЛГБТК+, але всі вони були відхилені в Палаті представників і Сенаті, більшість у яких – республіканці.

Тепер медсестри можуть відмовляти у видачі рецепта на ліки від безпліддя незаміжній жінці або лесбійці, посилаючись на свої релігійні уявлення. А будинки престарілих можуть відмовляти літнім трансгендерам у постійному гормональному лікуванні.

Поправки, пише “Queerty”, були ініційовані представником Республіканської партії доктором Джоелом Рудманом. Він називає себе “лікарем-патріотом”, який “слідує трьом документам – Біблії, Конституції та клятві Гіппократа”.

Раніше Флорида посилила заборону “ЛГБТ-пропаганди” й ухвалила одразу три нові закони проти ЛГБТ-людей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією