Фільм Пригоди Прісцилли, королеви пустелі отримає сиквел

Сиквел класичної квір-комедії “Пригоди Прісцилли, королеви пустелі” отримав зелене світло, і квір-кіно знову повертається.

Режисер екстравагантної гей-комедії Стівен Елліот підтвердив, що фільм 1994 року отримає продовження, в якому візьмуть участь ключові учасники оригінального акторського складу.

У фільмі “Пригоди Прісцилли, королеви пустелі” з Г’юго Вівінгом, Гаєм Пірсом і Теренсом Стемп у головних ролях дві дрег квін і транс-жінка подорожують сільською Австралією на кабаре-шоу, зустрічаючи по дорозі кількох цікавих персонажів.

Фільм отримав схвальні відгуки критиків і став одним з найкасовіших квір-фільмів свого часу, зібравши в прокаті понад 29 мільйонів доларів.

Новина про те, що обговорюється сиквел, вперше з’явилася в п’ятницю (19 квітня) після того, як Елліот підтвердив виданню Deadline, що фільм є реальним і в ньому буде показана “одна пекельна подорож”.

“Оригінальний акторський склад на борту, у мене є сценарій, який усім подобається, ми все ще працюємо над угодами… Це відбувається”.

Режисер “Прісцилли, королеви пустелі” Стівен Елліотт (в центрі ліворуч) підтвердив існування сиквелу. (Getty)

У розмові з The Guardian Елліот, який повернеться на посаду режисера, підтвердив, що сценарій завершено і що проект перебуває на стадії переговорів.

“Люди кричали, щоб я зробив це протягом 30 років, – сказав Елліот. “І раптом я усвідомив, що ми старіємо. Ми втрачаємо людей”.

Він пояснив, що рішення повернути хаотичний квір-фільм частково пов’язане з майбутніми виборами в США 2024 року і можливістю кандидата від республіканців Дональда Трампа здобути новий термін.

Це все ось-ось знову вибухне“, – сказав він. Хтось запитав мене: “Чи зараз правильний час для зйомок цього фільму?” Я відповів: “Це ідеальний час для зйомок цього фільму“.

Елліот також сказав, що, як і оригінальний фільм, який він назвав “кинджалом у серці”, він сподівається, що цей фільм стане важливою і знаковою частиною квір-кіно.

“Це не жахлива історія, вона досить екстравагантна”, – сказав він. “Я збираюся дати РуПолу побігати за її грошима, ось що я вам скажу”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар