Ердоган заявив прихильникам, що не визнає ЛГБТ

Уряд Туреччини на чолі з президентом Тайіпом Ердоганом та його ісламістською партією АК в останні місяці посилив свою позицію щодо свободи ЛГБТК.

Президент Туреччини Тайіп Ердоган заявив у суботу, що він “не визнає ЛГБТ” і пообіцяв боротися зі “збоченими” тенденціями, які, за його словами, спрямовані на знищення інституту сім’ї в країні.

Уряд Туреччини, очолюваний Ердоганом і його ісламістською партією АК, в останні місяці посилив свою позицію щодо свобод ЛГБТК, особливо під час передвиборчої кампанії на виборах у травні цього року.

Гомосексуальність не є злочином у Туреччині, але ворожість до неї широко поширена, а поліцейські репресії проти прайдів з роками стають все жорсткішими.

Виступаючи на з’їзді партії AK в Анкарі, Ердоган, який часто називав членів ЛГБТ-спільноти “девіантами”, заявив, що ні його партія, ні їхні націоналістичні союзники MHP не визнають ЛГБТ-спільноту.

“Ми не визнаємо ЛГБТ. Хто визнає ЛГБТ, може йти і марширувати з ними. Ми є членами структури, яка тримає інститут сім’ї міцним, яка міцно охоплює інститут сім’ї”.

“Ми викорінимо коріння підступних дій, спрямованих на руйнування інституту сім’ї шляхом підтримки збочених політичних, соціальних та індивідуальних тенденцій”, – сказав він десяткам тисяч прихильників, які розмахували прапорами і скандували.

Після Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку минулого місяця Ердоган поскаржився, що йому було незручно через використання того, що він назвав “кольорами ЛГБТ” в ООН, яка в той час була прикрашена яскравими кольорами, що пропагують Цілі сталого розвитку.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією