Ендрю Скотт каже, що бути геєм – це “найбільша радість” його життя

Актор Ендрю Скотт, лауреат премії “Олів’є”, сказав, що немає більшої радості в його житті, ніж бути геєм.

Говорячи з Variety про свою роль у серіалі “Ріплі”, заснованому на романах Патриції Хайсміт, зірка повторив своє твердження про те, що “відкритий гей” – це застарілий термін.

“Чудово, що ми можемо відкрито говорити про сексуальність, – сказав він, – але іноді мені здається, що інші люди – я маю на увазі гетеросексуалів – не повинні пояснювати або говорити про свою сексуальність кожного разу, коли вони йдуть на роботу”.

Він пояснив, що термін “відкритий гей” “трохи перевантажений”, додавши: “Думка про те, що я кидаю виклик, просто будучи тим, хто я є… чому б не бути відкритим про це?”.

Говорячи про медіа-історії навколо його останніх фільмів, зокрема зворушливої гей-драми “Всі ми чужі”, він продовжив:

“Іноді мені важко, коли ти даєш інтерв’ю, бо я відчуваю себе таким радісним і таким емансипованим. Здається, що я завжди хочу говорити про труднощі, пов’язані з тим, що я гей, хоча насправді це найбільша радість у моєму житті.

Що найкраще ми могли б зробити? У мене немає однозначної відповіді. Чи було б незвично, якби ми взагалі не згадували про мою сексуальну орієнтацію?”

Зірка “Pride” та “Шерлока” також розповів про свою останню роль, заявивши, що не хотів би надто визначати сексуальність Тома Ріплі, додавши, що не здається “правдивим” жорстко дотримуватися створення гей-контенту для гей-аудиторії.

Я не хотів ставити йому якийсь конкретний діагноз. Я не думаю, що йому було б комфортно в гей-барі або в барі для натуралів. Я думаю, що його сексуальність для нього невловима“.

Він додав: “Багато чого з цього дійсно вплинуло на мене в дитинстві. У мене не було багато гей-контенту“.

Ми живемо в епоху політики ідентичності. Ми розділяємо [один одного] більше, ніж потрібно. Ця істерія навколо вашої сексуальності і того, що це те, що зрозуміло лише людям, які належать до того ж племені, що і ви, просто не здається правдивою“.

Скотт, який зіграв “гарячого священика” у “Блошиному мішку” Фібі Воллер-Брідж, сказав, що “звичайно” повернеться до ролі, якщо вона зніме третій сезон. “Але вона цього не зробить”, – додав він.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар