Емі Шнайдер, мільйонерка з шоу “Jeopardy!”, зіграла весілля з партнеркою

Емі Шнайдер, перша жінка та перша трансгендерна жінка, виграш якої у інтелектуальному шоу “Jeopardy!” склав мільйон доларів, зіграла весілля зі своєю дівчиною Женев’євою Девіс.

Емі Шнайдер (Amy Schneider) та Женев’єва Девіс (Genevieve Davis) одружилися ще 9 травня, але оголосили про це у соціальних мережах лише на початку тижня.

“Женев’єва Девіс та Емі Шнайдер раді повідомити, що у понеділок, 9 травня, ми одружилися на невеликій приватній церемонії в реєстратурі округу Аламіда (місто в Каліфорнії), – йдеться у заяві Шнайдер, цитує його “Advocate”. – Наступного літа у нас буде традиційне весілля, але цього року ми надто зайняті, щоб зайнятися її плануванням, але ми не можемо чекати так довго, щоб заявити про нашу любов і відданість одна одній”.

Женев’єва та Емі також поділилися весільними фотографіями у мікроблозі.

Нагадаємо, Емі Шнайдер виграла у “Jeopardy!” 40 ігор поспіль, поступившись лише Кен Дженнінгс, яка здобула перемогу в 74 іграх поспіль у 2003 році. Вона займає четверте місце за кількістю грошових виграшів у регулярному сезоні з 1 382 000 доларів, поступаючись трьом лідерам-чоловікам. Шнайдер – найкраща жінка-переможниця у “Jeopardy!” за всю історію гри та перша жінка, яка подолала позначку в мільйон доларів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією