Елтон Джон, прощаючись із публікою, віддав данину поваги покійному другу і колезі Джорджу Майклу

На найбільшому музичному фестивалі Гластонбері в Англії, що завершився минулими вихідними, Елтон Джон віддав данину поваги покійному другу і колезі Джорджу Майклу.

Виступ 76-річного Елтона Джона на фестивалі збігся з 60-м днем народження Джорджа Майкла. Покійний соліст Wham! помер на Різдво 2016 року у віці 53 років.

“Сьогодні дуже особливий день, і я довго думав, як його відзначити, – сказав Елтон Джон, звертаючись до публіки. – Одним із найфантастичніших співаків і авторів пісень Великої Британії був Джордж Майкл. Він був моїм другом, він був моєю музою, і сьогодні йому могло б виповнитися 60 років, тому я хочу присвятити цю пісню його пам’яті. Вся музика, яку він залишив нам, чудова. Це для тебе, мій друже Джордж”.

На сцені за спиною Елтона Джона показувалися кадри з покійним Джорджем Майклом, поки музикант виконував свій хіт 1974 року “Don’t Let The Sun Go Down On Me”. “Queerty” нагадує, що так композиція підкорила чарти, коли 1991 року була перезаписана в дуеті з Джорджем Майклом.

Спостерігачі відзначають зворушливість і водночас знаковість події. Вихід Елтона Джона на сцену Гластонбері – його останнє шоу у Великій Британії. Він сказав про це під час свого виступу.

Очікувана участь у фестивалі таких зірок, як Брітні Спірс і Дуа Ліпа, не відбулися. Однак ніхто не був розчарований двогодинним прощальним сетом великого Елтона Джона. Саме завдяки йому шоу зібрало понад 200 000 глядачів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією