Елтон Джон і Джейк Ширс із Scissor Sisters об’єдналися для створення мюзиклу про Теммі Фей

Прем’єра мюзиклу Елтона Джона за участю лідера гурту Scissor Sisters Джейка Ширса про життя гей-ікони легендарної американської телепроповідниці та співачки Теммі Фей (Tammy Faye) відбудеться у жовтні цього року в лондонському театрі-студії “Алмейда”.

Шоу “Теммі Фей” розповість історію американської християнської телепроповідниці, яка однією з перших заговорила про співчуття до людей, які живуть із ВІЛ, у розпал епідемії СНІДу, що заручилася підтримкою ЛГБТ-спільноти.

Музику до шоу, яке поставив Руперт Гулд, написав Елтон Джон на слова Джейка Ширса.

“Я думаю, що в класичному Елтоні Джоні досить сильно відчувається вплив релігійної та церковної музики, – сказав Гулд The ​​Guardian, наводить його слова “Advocate”. – Теммі стала відомою ще в 1970-х, а потім знову продовжила свою кар’єру в 1980-х. х і 1990-х. І її творчість до певної міри простежується і через власну музичність Елтона в ті роки”.

Ексцентрична особистість та відкритість Теммі Фей призвели її до того, що вона стала піонером релігійного дискурсу про ЛГБТ-людей. Вона також стала відома тим, що послідовно виступала проти тих, хто оголосив СНІД покаранням за гомосексуальність.

Репетиції “Теммі Фей” розпочалися цього тижня. Покази відбудуться з 13 жовтня по 3 грудня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією