Еллен ДеДженерес та Порція де Россі оновили весільні клятви

Еллен ДеДженерес та Порція де Россі, які перебувають у благополучному шлюбі вже 14 років, оновили весільні клятви. Це сталося на нещодавній вечірці з нагоди дня народження Порції.

“Порція здивувала мене на вечірці з нагоди свого дня народження, оновивши наші клятви, – написала ДеДженерес у підписі до відео в соцмережах. – Дякую @KrisJenner за виконання обов’язків і @BrandiCarlile за виступ, а також Порції за найкращий подарунок для мене в твій день народження”.

На відео, яке з’явилося на YouTube, Бренді Карлайл виконує акустичну версію пісні Роберти Флек “The First Time Ever I Saw Your Face”, коли Еллен та Порція входять до зали з друзями та членами родини.

Подруга та сусідка пари Кріс Дженнер (Кардаш’ян) провела церемонію.

“Ці двоє – пара, які продовжують дивувати мене тим, наскільки прекрасні вони разом. Це союз, укладений на небесах, як дві краплі води. Їхня любов і відданість одна одній неймовірні. Я така щаслива, що вони є один в одного, щоб любити , дбати і старіти поруч.


Еллен ДеДженерес (Ellen DeGeneres) та Порція де Россі (Portia de Rossi), нагадує “Out”, вперше зіграли весілля 16 серпня 2008 року у своєму будинку в Беверлі-Хіллз.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією