Еліс Купер стверджує, що бути транс*персоною – це мода, за що втрачає угоду з косметичною компанією

Ветеран шок-року Еліс Купер, відомий своїм химерним макіяжем, костюмами та обурливими витівками, у новому інтерв’ю розкритикував транс*персон, згадавши міф про хижаків у ванній кімнаті та розвінчану ідею про те, що діти ототожнюють себе з котами.

В результаті він втратив партнерство з косметичною компанією.

Інтерв’юерка Stereogum Рейчел Бродскі згадала, що Купер “рано почав грати з гендерними очікуваннями” і що деякі з його “театральних” колег-рокерів коментували гендерну ідентичність, а Пол Стенлі і Ді Снайдер назвали гендерно-підтверджуючу турботу про дітей “сумною і небезпечною примхою”. Потім вона запитала Купера про його думки.

Я розумію, що є випадки трансгендерності, але я боюся, що це також примха, і я боюся, що є багато людей, які стверджують, що вони є такими тільки тому, що вони хочуть бути такими“, – відповів він. “Я вважаю, що це неправильно, коли у вас є шестирічна дитина, яка нічого не розуміє. Вона просто хоче погратися, а ви збиваєте її з пантелику, кажучи їй: “Так, ти хлопчик, але ти можеш бути дівчинкою, якщо захочеш“.

Я думаю, що це дуже заплутує дитину, – продовжив він. “Це навіть збиває з пантелику підлітка. Ти все ще намагаєшся знайти свою ідентичність, а тут відбувається така річ, яка каже: “Так, але ти можеш бути ким завгодно. Ти можеш бути котом, якщо хочеш”. Тобто, якщо ти ідентифікуєш себе як дерево… І я кажу: “Та годі! Ми що, в романі Курта Воннегута? Це настільки абсурдно, що вже дійшло до абсурду“.

Тому я кажу, нехай хтось принаймні сексуально усвідомить, хто він є, перш ніж починати думати про те, хлопчик він чи дівчинка. Часто я дивлюся на це так, логічно: Якщо у тебе такі геніталії, то ти хлопчик. Якщо у тебе такі геніталії, то ти дівчинка“.

Однак багато трансгендерних людей усвідомлюють свою гендерну ідентичність дуже рано. І Бродський сказав: “Я не думаю, що батьки заохочують сумніви в ідентичності своїх дітей. Я просто сподіваюся, що вони прислухаються до своїх дітей і знайдуть педіатрів, які нададуть належну допомогу“. Але Купер подвоїв зусилля і перейшов прямо до міфу про хижаків у вбиральні.

“Що ж, я бачу, як хтось дійсно користується цим, – сказав він. “Чоловік може в будь-який момент зайти до жіночого туалету і просто сказати: “Сьогодні я відчуваю себе жінкою”, і провести там найкращий час свого життя, і він не відчуває жодних… Він просто користується цією ситуацією. Що ж, це станеться. Когось зґвалтують, а хлопець скаже: “Ну, в той день я відчував себе дівчиною, а потім я відчув себе хлопцем”. Де ви проводите цю межу?”

Але “повідомлення про порушення приватності та безпеки в громадських вбиральнях, вбираленнях і роздягальнях надзвичайно рідкісні”, згідно з дослідженням Інституту Вільямса, аналітичного центру з питань ЛГБТК+ при юридичному факультеті Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. І це не пов’язано із законами, які дозволяють транс*людям мати доступ до об’єктів, що відповідають їхній гендерній ідентичності.

Крім того, транс*підприємиця Вінн Новаланд написала в червні в Newsweek: “Немає жодних статистичних доказів, які б підтверджували ідею про те, що жінки або діти перебувають у небезпеці в умовах транс*інклюзивної політики щодо вбиралень, а також немає жодних доказів, які б підтверджували, що є чоловіки, які переодягаються жінками, щоб отримати доступ до вбиралень з мерзенними цілями”.

Компанія Vampyre Cosmetics, яка спеціалізується на макіяжі в готичному стилі, оголосила про співпрацю з Купером близько двох тижнів тому. Тепер угоду скасовано, повідомила компанія в Instagram у четвер, наступного дня після публікації інтерв’ю Stereogum.

“У світлі нещодавніх заяв Еліса Купера ми більше не будемо співпрацювати з ним у сфері макіяжу, – йдеться у повідомленні. “Ми підтримуємо всіх членів ЛГБТКІА+ спільноти і вважаємо, що кожен повинен мати доступ до охорони здоров’я. Всі попередні замовлення будуть повернуті”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією