Джван Йосеф порушив мовчання після того, як позов до Рікі Мартіна про домагання було знято

Джван Йосеф, чоловік Рікі Мартіна, з якого минулого тижня було знято всі звинувачення в домашньому насильстві та інцесті, порушив мовчання вперше з часу розвитку скандалу навколо поп-зірки.

Правда перемагає“, – написав Джван Йосеф в “Інстаграмі”, розмістивши фото в обіймах свого чоловіка.

Джван і Рікі пережили надзвичайно важкі часи, коли 21-річний племінник Мартіна домігся заборонного судового ордера проти співака, стверджуючи, що вони мали сексуальні стосунки і що після того, як вони розлучилися, Мартін продовжував домагатися його і переслідував. Тепер племінник відмовився від усіх звинувачень.

Як ми раніше повідомляли, на судовому засіданні в Сан-Хуані в четвер минулого тижня племінник пуерториканського поп-співака відкритого гея Рікі Мартіна попросив суддю скасувати тимчасовий “охоронний ордер”, який було винесено раніше за його заявою.

“Як ми і припускали, тимчасовий охоронний ордер не був продовжений судом. Обвинувач підтвердив суду, що рішення закрити справу було прийнято ним одноосібно, без будь-якого зовнішнього впливу чи тиску”, – йшлося у заяві юристів Мартіна для TMZ, цитує його. “Advocate”.

З 2017 року Рікі Мартін одружений зі шведсько-сирійським художником Джваном Йосефом. Сім’я виховує чотирьох дітей. У них спільні дочка Люсія та син Ренн, а також 14-річні сини Рікі Маттео та Валентино, народжені у 2008 році.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією