Джош Кавалло закликає ФІФА прийняти ЛГБТК+ гравців та вболівальників

У 2021 році професійний гравець став першим відкритим геєм, який вийшов на футбольну арену вищого рівня.

Готуючись до спеціального виступу в якості запрошеного судді на шоу RuPaul’s Drag Race Down Under, зірка футболу розмірковує про своє зростання після вірусного камінг-ауту.

“Було абсолютно феноменально бачити зміни, які відбулися в моєму житті, але найголовніше – зміни, які відбулися в усьому світі. Коли я їду в країни за межами Австралії і бачу, як люди впізнають мене… [це божевілля. Попереду ще довгий шлях у світі футболу”, – каже Кавалло в інтерв’ю The Advocate.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от J O S H C A V A L L O (@joshua.cavallo)

З моменту свого сміливого камін-ауту Кавалло використовує свою платформу для боротьби за права ЛГБТК+ по всьому світу, зокрема у спорті.

Минулого року Чемпіонат світу з футболу проходив у Катарі, де одностатеві стосунки не лише заборонені, але й можуть каратися смертю.

“У нас є країни, які досі криміналізують ЛГБТКІА+ спільноту. Минулого року Чемпіонат світу проходив у країні, де наші життя були під загрозою. Нам ще треба пройти довгий шлях. Існує багато ненависті до ЛГБТКІА+ спільноти у футбольному просторі”.

Незважаючи на те, що Кавалло нелегко бути самим собою, він сподівається, що його подорож відкриє двері для більшої кількості представників спільноти, щоб вони могли відкритися і бути самими собою.

“Для наступного Джоша, який захоче грати у футбол, це для нього. Ви можете послати всю ненависть у мій бік. Я не зупинюся на досягнутому. Я змушую цього маленького Джоша взяти в руки м’яч, і це моя робота”.

У той час як зусилля Кавалло помітні в усьому світі, його досягнення у футболі також допомагають йому поширювати свій позитивний меседж.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от J O S H C A V A L L O (@joshua.cavallo)

Кілька тижнів тому футбольна майка спортсмена у веселкових кольорах була розміщена в Австралійському музеї спорту.

“Це працює. Ми прокладаємо шлях і змінюємо світ футболу. Ось чому я хотів вийти (зробити камінг-аут, ред). Люди слухають! Деякі люди готові вийти (зробити камінг-аут, ред) сьогодні. Деякі люди не готові вийти (зробити камінг-аут, ред) взагалі. У кожного свій шлях, але я хочу, щоб вони побачили ті послання, які дадуть їм надію, якої вони потребують”.

Кавалло також сподівається, що ФІФА буде вчитися на прикладі жіночих професійних команд, які значною мірою складаються з ЛГБТК+ спортсменок. Минулого року жіночий чемпіонат світу з футболу частково відбувся на батьківщині Кавалло – в Австралії.

“Було дуже приємно бачити, що людей не хвилює питання сексуальності. Майже половина гравчинь на [жіночому] чемпіонаті світу були ЛГБТКІА+. Це було феноменально. Чому чоловіча гра відрізняється? Чому існують проблеми в цьому просторі? Цьому немає жодного виправдання”.

Дивіться інтерв’ю з футболістом у наступному випуску RuPaul’s Drag Race Down Under. Щоб побачити повне інтерв’ю з Джошем Кавалло, дивіться відео нижче.


Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією