Джим Парсонс та Бен Елдрідж зіграють гей-пару в байопіку засновника TVLine

Джим Парсонс та Бен Елдрідж зіграють головні ролі в гей-драмі “Обережно, спойлер: герой вмирає” (Spoiler Alert: The Hero Dies), яку засновано на мемуарах Майкла Осієлло, творця проекту TVLine – сайту, присвяченого інформації, новинам та спойлерам телевізійних програм.

Зірки “Теорії великого вибуху” та “Пенніуорту” об’єдналися, щоб зіграти головні ролі у майбутній біографічній драмі студії “Focus Features”. Фільм ґрунтується на однойменних мемуарах Майкла Осієлло.

Джим Парсонс (Jim Parsons) і Бен Елдрідж (Ben Aldridge) зіграють реальну сімейну пару – журналіста та засновника TVLine Майкла Осієлло (Парсонс) і фотографа Кіта Коуена (Елдрідж), коли вони вступають у боротьбу за життя Коуена, якому поставлений смертний рак у незворотній стадії. Хоча тема звучить досить сумно, фільм обіцяє “душевну, кумедну і життєстверджуючу історію про те, як відносини Майкла та Кіта перетворюються, коли один із них хворіє”.

Напередодні, повідомляє “Out”, студія поділилася першим кадром із фільму, де ми можемо побачити Елдріджа та Парсонса у ролях Кіта та Майкла.

Відомо також, що акторській команді приєдналися Ентоні Поровські, Саллі Філд, Ніккі М. Джеймс, Джеффрі Селф та Білл Ірвін. Фільм вийде на екрани 2 грудня.

Раніше повідомлялося: Джонатан Грофф (“У пошуку”) та Бен Елдрідж зіграли гей-пару батьків у новому фільмі майстра жахів М. Найта Шьямалана.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією