Джилліан Андерсон та Біллі Пайпер у трейлері фільму “Совок” про принца Ендрю від Netflix

Вийшов перший трейлер майбутнього фільму про принца Ендрю “Совок” від Netflix – і в ньому знялися не хто інша, як улюблениця сатиричного “Сексуального виховання” Джилліан Андерсон та легенда “Доктора Хто” Біллі Пайпер.

Заснований на однойменних мемуарах телепродюсера Сема МакАлістера, який організував сумнозвісне інтерв’ю з герцогом Йоркським для Newsnight, фільм розповідає про те, як МакАлістер вів переговори з Букінгемським палацом, аж до самого допиту.

Інтерв’ю, яке відбулося в листопаді 2019 року, мало стати для принца Ендрю можливістю покласти край спекуляціям про його взаємодію із засудженим сексуальним злочинцем Джеффрі Епштейном. Натомість воно перетворилося на піар-катастрофу.

Джилліан Андерсон (“Статеве виховання”, “Секретні матеріали”), відповідальна за пробудження цілого покоління лесбійок, зіграла роль журналістки Емілі Мейтліс, а Біллі Пайпер (“Таємний щоденник дівчини за викликом”) – МакАлістера.

Руфус Сьюелл (“Свято”, “Темне місто”) грає принца Ендрю, Ромола Гарай (“Спокута”, “Одне життя”) – редактора Newsnight Есмі Рен, а Кілі Хоз (“Охоронець”, “Лінія обов’язку”) – колишню особисту секретарку принца Ендрю Аманду Тірск.

У першому трейлері ми бачимо підготовку до сумнозвісного інтерв’ю, яке завершується тим, що Мейтліс вітає принца Ендрю, звертаючись до нього з коротким повідомленням: “Ваша Королівська Високість”.

З коричневими контактними лінзами і коротким білявим каре, Андерсон – її абсолютна копія, як і Сьюелл, який так само перетворився на свого персонажа з “Піца-експрес” за допомогою протезів.

Згідно з лоґлайном фільму, він досліджує закулісся інтерв’ю, охоплюючи все – від виявлення перших зачіпок до спілкування з персоналом королівської родини.

“Внутрішній слід жінок, які прорвалися крізь істеблішмент Букінгемського палацу, щоб отримати сенсацію десятиліття, яка призвела до катастрофічного падіння “улюбленого сина” королеви”, – йдеться в офіційному синопсисі.

“Від подолання вето Палацу, прориву до найближчого оточення принца Ендрю, переговорів з високими ставками та інтенсивних репетицій – до самого інтерв’ю, від якого відвисає щелепа.

“Совок” – це інсайдерська розповідь про внутрішню роботу Палацу та BBC, бастіонів-близнюків британського істеблішменту, про журналістів, чия завзятість і сміливість прорвалися крізь найвищі стелі – у святая святих і розрахунки людини, якій є що втрачати”.

Прем’єра “Совок” відбудеться 5 квітня на Netflix.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар