Джессіка Ганнінг з Baby Reindeer публічно визнала себе «великою старою лесбійкою»

Зірка Baby Reindeer Джессіка Ганнінг вперше відкрито заявила про свою сексуальну орієнтацію, розкривши, що вона «велика, стара лесбійка (a big, old gay)».

38-річна британська актриса піднялася на верхні щаблі слави на початку цього року після виходу всесвітньо відомого трилер-комедійного серіалу Baby Reindeer на Netflix, в якому Ганнінг грає «Марту», жінку, яка переслідує коміка-початківця.

Розмовляючи з журналістом Джошем Рейном у його подкасті Reign with Josh Smith про серіал і свою ідентичність, Ганнінг відзначила місяць гордості, поділившись своєю особистою історією камінг-ауту і пояснивши, наскільки «визвольним» є життя як справжнє «я».

«Я зробила камінг-аут у листопаді 2022 року. І це було мега-мега важливо для мене”, – пояснила вона, повідомляє Daily Mail.

«Мене оточують геї, всі мої друзі – геї, тож не те, щоб я щось придушувала, просто я не думала, що можу бути такою.

«Я досі не можу сформулювати це найкращим чином, – продовжує вона. «Але я зрозуміла, що я була великою, старою лесбійкою. Я подумала: «Це те, що було, це те, що є». І це був важливий момент, коли все як би клацнуло, і я зрозуміла, хто я є».

Ганнінг розповіла, що протягом життя кілька разів помічала ознаки того, що може бути частиною ЛГБТК+ спільноти: у 2019 році вона знялася у постановці Національного театру «Коли ми достатньо намучилися», де їй довелося цілуватися з почесною лесбійкою Кейт Бланшетт.

Вона також знялася у фільмі «Прайд» 2014 року, який розповідав правдиву історію ЛГБТК+ активістів, які стануть частиною кампанії «Лесбійки та геї підтримують шахтарів».

Зірка також пояснила, що до камінг-ауту відчувала себе «інопланетянкою», що спочатку пояснювала тим, що вона була «великою жінкою».

«Я так довго думала: “Я знаю, що я велика жінка”, і я думала, що, можливо, це було пов’язано з моїм розміром, що я відчувала себе майже інопланетянином або як ніби я тягнуся за ним.

«Але як тільки я це зрозуміла, я сказала: “Ні, це воно”, і це було найбільшим звільненням», – додала вона.

У той час як тепер вже магнум опус Ганнінга Baby Reindeer розповідає жахливу правдиву історію, він переповнений квір-талантами – і Ганнінг тепер додається до цього списку.

Сценарій та головну роль у шоу виконує ЛГБТК+ комік Річард Гадд, якого переслідувала жінка на ім’я Марта після того, як він запропонував їй чашку чаю.

У «Baby Reindeer» Гадд грає коміка на ім’я Донні Данн, якому доводиться терпіти переслідування онлайн і особисто від Марти, яка фізично нападає на його трансґендерну подругу Тері, яку грає трансґендерна акторка Нава Мау.

Реальна натхненниця героїні Ганнінга, Марта, відтоді відмовилася від своєї анонімності і поговорила з Пірсом Морганом про шоу, назвавши його «сміттям».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар