Дженна Ортега ділиться інтенсивним лесбійським поцілунком у новому фільмі

Будьте готові почервоніти.

Фільм “Дівчина Міллера”, який нещодавно вийшов на екрани з Дженною Ортегою (Jenna Ortega) в головній ролі, привернув увагу Твіттера завдяки дуже палкій сцені лесбійського поцілунку.

На вірусному відео, яке переглянули майже 50 мільйонів разів, видно, як Ортега пристрасно цілує свою партнерку по фільму Гідео Адлон. Сцена не має жодного контексту, окрім того, що Ортега посміхається і запитує Адлон: “Готова?” перед тим, як міцно стиснути губи.

Реакція користувачів Твіттера була найрізноманітнішою: від “Це сталося в середу чи четвер?” до “Вона буквально квір в IRL, що тут дивного”, “Вона дуже талановита актриса”, “Не може бути… Середа раптом стала схожою на суботу”, “Це слід перетворити на цифрову колекцію для її шанувальників, щоб вони могли торгувати і монетизувати” і до мого улюбленого: “Сьогоднішні голлівудські фільми дуже багато просувають лесбійок, а це неправильно”. (сміється.)

Ортега грає роль Каїри Світ у фільмі “Дівчина Міллера”, молодої студентки, яка потрапляє у суперечливі стосунки зі своїм викладачем Джонатоном Міллером.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Fanpage Jenna Ortega (@jennnna.ortega)

Ортега стала відомою після того, як зіграла роль культової Венді Аддамс у спін-оффі “Сімейки Аддамсів”, що розповідає про життя Венді. Стосунки Венздей з її сусідкою по кімнаті, Енід Сінклер, викликали у шанувальників дивні відчуття, даючи їм надію на те, що вони почнуть зустрічатися, але цього так і не сталося.

Були припущення, що Дженна Ортега може бути квір, але 21-річна зірка публічно не говорила про свою сексуальну орієнтацію.

Фільм “Дівчина Міллера” йде в кінотеатрах по всьому світу. Наразі він має рейтинг 33% на тонометрі Rotten Tomato і 45% глядацьких симпатій. Його офіційний опис свідчить: “Талановита молода письменниця (Дженна Ортега) вирушає у творчу одіссею, коли її вчитель (Мартін Фріман) доручає їй проект, який заплутує їх обох у дедалі складнішій павутині. У міру того, як лінії розмиваються, а їхні життя переплітаються, професор і протеже повинні протистояти своїм найтемнішим сторонам, намагаючись зберегти індивідуальне відчуття мети і те, що їм найдорожче”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією