Другий сезон “Білого лотоса” покажуть на фестивалі ЛГБТ-кіно NewFest LGBTQ+

Другий сезон серіалу “Білий лотос”, прем’єра якого в ефірі HBO відбудеться у жовтні, покажуть у рамках програми NewFest LGBTQ+ у Нью-Йорку. Кінофорум пройде також у жовтні вже 34-й раз.

Дія другого сезону, як уже відомо, відбуватиметься на Сицилії, на іншому курорті White Lotus. На відпочинок приїде зовсім новий набір гостей, крім Тані у виконанні Дженніфер Кулідж (яка щойно отримала за цю роль “Еммі”) та її партнера Грега у виконанні Джона Гріза.

До акторського складу приєдналися Обрі Плаза у ролі Харпер Спіллер, “жінки у відпустці зі своїм чоловіком та його друзями”. Її чоловіка Ітана грає Вілл Шарп. А супутників пари Кемерона – Тео Джеймс, його дружину Дафну – Меган Фейхі.

Хейлі Лу Річардсон зайнята як помічниця Тані. Будуть у фільмі і геї – якогось англійського емігранта-гомосексуала на ім’я Квентін грає Том Холландер, який називається “професійним кіно-геєм”. Буде і ще один “привабливий” гість на ім’я Джек – Лео Вудалл. До компанії відпочиваючих приєднаються – Адам ДіМарко та Ф. Мюррей Абрахам.

Додамо, що перший сезон “Білого лотоса” мав величезний успіх і здобув 11 нагород (з 20 номінацій) на останній церемонії “Еммі”, зокрема за найкращий міні-серіал. Крім Кулідж, як ми писали, “Еммі” було відзначено австралійського актора Мюррея Бартлетта.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією