Дональд Трамп: «Я визнаю лише два гендера»

Дональд Трамп виступив із новою промовою

У черговий раз колишній президент США Дональд Трамп виступив із промовою, повною трансфобії. У своїй промові він заявив, що має намір використати «президентське крісло» для боротьби з трансгендерними людьми. Якщо, звичайно, йому вдасться обрати пост нового президента США.

У новому відео, опублікованому у вівторок, Дональд Трамп заявив, що якщо він буде переобраний, то покарає лікарів, які надають послуги гендерного переходу для неповнолітніх. Він вважає, що подібні послуги є «жорстоким поводженням з дітьми» і що вони завдають дітям «сексуальних каліцтв».

Водночас він має намір змусити школи розповідати про роль матері і батька в рамках навчання. Він вже пообіцяв створити «новий орган із перевірки кваліфікації вчителів». За словами Трампа, цей орган «сприятиме позитивному вихованню у дусі нуклеарної сім’ї, а не стирання того, що відрізняє чоловіків та жінок». Трампівський Департамент освіти застосовуватиме «суворі заходи» щодо будь-яких вчителів чи чиновників, які «навіюють дитині, що вона може бути замкнена в неправильному тілі».

Більше того, Трамп розповів, що хоче ухвалити закон, який встановить, що єдино визнані гендери — це чоловічий та жіночий. Також він має намір заборонити будь-якій федеральній агенції працювати над «просуванням концепції зміни статі та гендеру в будь-якому віці».

“Я попрошу Конгрес ухвалити закон, який встановлює, що єдиними гендерами, визнаними урядом Сполучених Штатів, є чоловічий і жіночий, і вони призначаються при народженні”, – заявив Дональд Трамп.

Легко припустити, що всі ці пропозиції зустрінуть рішучу відсіч із боку ліберальних політиків чи ЛГБТК-активістів. Вони вже давно борються з подібними ідеями по всій країні і відкрито називають їх шкідницькими та небезпечними.

Варто зазначити, що пропозиції Дональда Трампа є вкрай радикальними. Очевидно, він серйозно має намір боротися як з трансгендерними людьми, так і з ЛГБТК-спільнотою в цілому. Подивимося, чи буде Дональд Трамп у підсумку представлений на виборах США як кандидат у президенти. Чергові президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією