Дитина 72-річного Стінга, які є небінарною особою, вийшли на червону доріжку

Еліот Самнер є наймолодшою дитиною легендарного музиканта.

Британські вокалістки та композитори Еліот Самнер рідко виходить у світ. Наймолодша дитина музиканта Стінга, який у свої 72 роки може похвалитися молодим виглядом, пішла стопами батька, багато виступає, але рідко ходить на світські заходи.

33-річні Еліот Самнер не лише виконавці, а й актриси. У п’ятницю, 24 травня, зірка прибули на офіційний показ серіалу “Ріплі” від Netflix, який відбувся у Sunset Las Palmas Studios у Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Еліот зіграли у проєкті разом з такими акторами як Ендрю Скотт (“Шерлок”, “1917”) та Ель Фаннінг (“Малефісента”, “Мері Шеллі та монстр Франкенштейна”).

Еліот вийшли на червону доріжку у суворому чорному костюмі та чоловічих туфлях. Варто уточнити, що Еліот є небінарною особистістю і просить називати себе “вони”. Крім того, 2015 року Еліот зробили камінґ-аут як лесбійки.

Еліот Самнер — шоста дитина музиканта. У них 5 братів і сестер: Джозеф (1976) та Фуксія Кетрін (1982) з’явилися у Стінга у шлюбі з першою дружиною Френсіс Томелті; Бріджіт Мішель (1984), Джейк (1985) і Джакомо Люк (1995) — у шлюбі з актрисою Труді Стайлер.

Також Еліот зіграли наркоманів Лору Пресфілд у фільмі Гая Річі “Джентльмени” (2019). Крім того, Еліот з’явились в ролі охоронця у фільмі про Джеймса Бонда “Не час помирати” (2021).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар