Disney вперше відкрито представляє свою Прайд-колекцію

Цього року Disney вперше продає свою Прайд-колекцію відкрито, не намагаючись заховати ЛГБТ-товари серед іншої рекламної продукції. Раніше колекція називалася “Райдужною” і була меншою мірою присвячена брендам Disney, приділяючи, наприклад, більшу увагу образам Marvel.

Цього року все по-чесному: “Райдужної колекції” більше немає. Нові ЛГБТ-товари зібрані в Прайд-колекцію (Pride Collection), присвячену безпосередньо нашій спільноті. Все це говорить про те, що Disney перестає грати у хованки з гомофобами та консерваторами.

Це радує, зазначає “Pride”, особливо цього року, коли Disney опинилася під пильною увагою через спочатку двозначну реакцію на законопроект “Не говори “гей” у Флориді. Disney, можливо, нарешті усвідомлює: загравати з гомоненависниками не варто, коли йдеться про питання рівності.

“Прайд-колекція була створена співробітниками LGBTQIA+ та їх союзниками в The Walt Disney Company і є відображенням їхнього неймовірного внеску в роботу компанії”, – йдеться в заяві, в якій окремо наголошується: “Ми завжди і скрізь солідарні з нашою ЛГБТКІА+ спільнотою”.

Додамо, що Disney обіцяє пожертвувати весь прибуток від продажу колекції у червні різним ЛГБТ-організаціям.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією