Дискримінацію дозволено! Верховний суд США обмежив ЛГБТ-людей у правах

Верховний суд США ухвалив рішення, що підтверджує право підприємців відмовити в обслуговуванні на підставі приналежності їхніх потенційних клієнтів до ЛГБТ+.

Суд підтримав аргументи веб-дизайнерки, яка заявила, що створення сайтів для одностатевих весіль порушує її релігійні переконання і тим самим права, дані їй Першою поправкою. При цьому, як зазначається, саму дизайнерку жодна ЛГБТ-людина ніколи не просила про її послуги.

Всупереч цьому, Верховний суд вирішив, що закон про недискримінацію в Колорадо, який захищає права ЛГБТ+, не стосується послуг, що є “художніми” та “персоналізованими”.

Дизайнерка веб-сайтів із Денвера Лорі Сміт хоче розширити свій весільний бізнес, але стверджує, що обслуговування одностатевих пар порушить її християнські переконання та її право на свободу слова. Хоча до неї досі не зверталася жодна одностатева пара, вона хоче розмістити на своєму вебсайті заяву про те, що не обслуговуватиме одностатеві пари. …Що вона, власне, і зробила одразу після оголошення рішення суду.

Переконання однієї американки, яка пропагує ненависть, стали причиною ухвалення прецедентного рішення, посилаючись на яке підприємці в США тепер можуть законно відмовляти в послугах ЛГБТ-людям.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією