Депутат у Казахстані пропонує ввести тотальну заборону на “гей-пропаганду”

Депутат Мажилісу Ардак Назаров запропонував запровадити заборону на показ і просування фільмів і серіалів з ЛГБТ-тематикою на всіх платформах, а також перевірити молодь, яка вийшла на мирний мітинг 8 квітня в Астані з прапорами LGBTQ+, передає Press.kz.

Під час пленарного засідання Мажилісу депутат заявив, що в Казахстані настав час, коли потрібно запровадити законодавчі норми, що захищають громадян від джерел, які пропагують негативні, на думку Назарова, течії. А також запровадити уроки в навчальних закладах з пропаганди національних цінностей, традицій і культури.

“Останнім часом в інформаційному просторі країни вільно пропагують такі питання, як одностатеві шлюби, гомосексуалізм, зміна статі. Усі ми знаємо, що це суперечить нашому розумінню. І ми всі добре знаємо, що за цим стоять міжнародні західні організації. І що ще гірше, гей-пропаганда зараз дуже активно пропагується в приватних школах в Астані, Алмати”, – заявив депутат у своєму запиті.

Назаров підкреслив, що зараз казахстанське суспільство вже “заразилося хворобою і, ймовірно, це саме через слабку ідеологію”.

Депутат вважає, що поки становище не погіршилося, необхідно вжити профілактичних заходів, оскільки ідеологія ЛГБТ+ спрямована на руйнування багатовікових традицій і національних цінностей казахського народу. Тому Назаров просить Уряд терміново взятися за виховання молоді.

“Діти, які вчора були на площі під прапором ЛГБТ+ (мирний мітинг проти насильства над жінкам, що пройшов 8 квітня в Астані), не чужі нам. Це і наші діти. Вони не знають ще, що таке добре і що таке погано. Ми не можемо ставитися до цього спокійно, займаючи позицію “моя хата скраю”. Епідемія вже настала, нам необхідно припиняти її на корені, щоб потім не кусати собі лікті”, – сказав депутат.

Ардак Назаров заявив, що влада має притягнути до відповідальності батьків, чиї діти були на марші в Астані з прапором ЛГБТ+.

Також він закликав заборонити показ і просування фільмів і серіалів, які не відповідають “нашій національній культурі на всіх платформах, включно із соціальними мережами”, розробити й унести на розгляд до парламенту законодавчі норми, які “захищають від джерел, що пропагують негативні течії”, і викладати в навчальних закладах республіки уроки з пропаганди національних цінностей, традицій і культури.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією