Чому бісексуали так мало представлені у кіно? Не розуміє зірка Кіт Коннор

Актор Кіт Коннор, який грає бісексуального підлітка у популярному серіалі Netflix “Коли завмирає серце” (Heartstopper), не розуміє, чому бісексуали майже непомітні як представники ЛГБТ-спільноти. У тому числі у кіно.

Хоча, можливо, саме бісексуали — найчисленніша його частина, — нагадує він.

Це величезна спільнота, але ми справді мало представлені…” – сказав Кіт Коннор (Kit Connor), виступаючи на панелі премії “Вибір критиків” (Critics Choice Awards) разом зі своїм екранним партнером Джо Локом.

“Я думаю, що бісексуальна спільнота має разюче мале представництво, особливо коли мова заходить про бісексуальних персонажів чоловічої статі… Це дивує, тому що величезна частина ЛГБТКІА+ спільноти – саме бісексуали”, – сказав Коннор.

Він також додав, що йому самому було приємно “внести вклад у це представництво”. Мова про його персонажа Ніка в “Трепеті серця”.

“Це не просто розуміння того, чи ти є підлітком, якого приваблює інший підліток. Це ще й розуміння того, що все, що він раніше думав про свою сексуальність, раптом виявилося неправильним… Це те, що не часто побачиш у кіно” , – сказав Коннор, який сам є бісексуалом, нагадує “Out”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією