Чоловік підпалив дві лесбійські пари, вбивши одну жінку, в пансіонаті Буенос-Айреса

Дві жертви залишаються в критичному стані, що може стати “найогиднішим злочином на ґрунті ненависті за останні роки”, згідно з Аргентинською федерацією ЛГБТ.

Жінка, ідентифікована як Памела Кобас, загинула, а троє інших отримали серйозні опіки після того, як чоловік підпалив їх у пансіонаті в Буенос-Айресі в понеділок, повідомила місцева поліція.

Поліція не повідомила одразу про мотиви нападу. Однак, згідно із заявою Аргентинської федерації ЛГБТ, напад на дві пари є “потенційно одним з найогидніших злочинів на ґрунті ненависті за останні роки”.

Кобас і три інші жінки були підпалені в кімнаті, яку вони ділили. Вогонь перекинувся на решту будівлі, що призвело до евакуації пансіонату в Барракасі. Семеро людей були госпіталізовані.

Одна з них наразі перебуває в лікарні для постраждалих від опіків у критичному стані, опіки охопили 90% її тіла.

Двоє були доставлені до лікарні Пенна, де одна з них перебуває під апаратом штучного дихання. У неї небезпечні для життя опіки, що охоплюють понад 50% тіла.

Інша добре реагує на допомогу, згідно з джерелами в поліції. Вона поки що не змогла дати свідчення про напад і залишатиметься під наглядом до середи.

62-річний нападник був заарештований і доставлений до лікарні Аргеріх для лікування рани шиї, яку він, ймовірно, завдав собі сам, повідомляє служба швидкої допомоги Буенос-Айреса. Пізніше він був виписаний і наразі перебуває під вартою в поліції.

Справа, яка розпочалася як розслідування підпалу, тепер розглядається Кримінально-виконавчим судом №14 як вбивство.

Пожежники знайшли кілька обгорілих ганчірок, які були просочені горючою рідиною. Джерела в поліції повідомляють, що пожежники не знайшли в жіночому туалеті осколків скла, що свідчить про те, що нападник не використовував коктейль Молотова під час нападу.

“Злочини на ґрунті ненависті є результатом культури насильства і дискримінації, що підтримується мовою ворожнечі, яку в даний час схвалюють деякі урядовці, – йдеться в прес-релізі Федерації.

Єдині місця, до яких можуть звернутися ті з нас, хто став жертвою цих нападів, нинішня влада намагається знищити або ліквідувати, як, наприклад, Національний інститут протидії дискримінації, ксенофобії та расизму (INADI).

“Ми будемо підтримувати їх і допомагати їм та їхнім сім’ям у всьому, що їм потрібно, і будемо стежити за ходом справи в суді, щоб справедливість восторжествувала“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар