Чемпіонка Меган Рапіно завершує свою футбольну кар’єру

Дворазова чемпіонка світу з жіночого футболу Меган Рапіно оголосила про свій намір завершити кар’єру після сезону 2023 року в Національній жіночій футбольній лізі США.

Напередодні свого четвертого й останнього Чемпіонату світу в Австралії та Новій Зеландії Меган Рапіно (Megan Rapinoe), яка відкрито заявила про свою гомосексуальність влітку 2012 року, оголосила про свій відхід із професійного спорту.

“Я відчуваю себе неймовірно вдячною за те, що змогла грати так довго, бути такою успішною і бути частиною покоління гравців, які безсумнівно зробили футбол кращим, ніж він був”, – сказала 38-річна Рапіно на прес-конференції перед матчем жіночої збірної США проти Уельсу, як повідомляє CNN.

Рапіно подякувала всім, хто підтримував її впродовж футбольної кар’єри: “Я завжди цінуватиму дружбу і підтримку, і я шалено рада останній подорожі з національною командою і “Рейн“.

Легендарна зірка “Сіетл Рейн” залишає за собою вражаючу спадщину у світі спорту, зазначає “Pride”. Вона стала володаркою двох кубків світу, двох олімпійських медалей, престижної нагороди “Золотий м’яч”, а минулого року Рапіно стала першою футболісткою, коли-небудь відзначеною Президентською медаллю Свободи.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією