Церкви у Перу підсвітили кольорами ЛГБТ

Організація International Amnesty, що виступає проти порушень прав людини спільно з Havas Peru запустили кампанію «The best religion is love» з метою підтримки законопроекту про легалізацію одностатевого шлюбу.

У графічній кампанії представлені яскраві образи різних храмів і церков, у тому числі католицька церква La Parroquia Virgen Milagrosa в Перу, Sagrada Familia в Іспанії та The Thanksgiving Chapel в США, освітлені кольорами прайду, які створені за рахунок ефекту світла, що проникає через їх вітражі.

«Ми знаходимо парадокс і протиріччя в цьому інституті, який, з одного боку, проголошує любов фундаментальною річчю, а з іншого боку, представляє неприйняття та засудження, коли любов не відповідає їхньому способу мислення», — сказав Маурісіо Фернандес Мальдонадо, головний креативний директор Havas Group Peru.

«Хіба кохання дозволене лише деяким? Ми віримо, що кохання завжди знаходить спосіб показати себе, зламати бар’єри, і цього разу воно теж це зробило, як і завжди».

У Перу не не дозволені одностатеві шлюби, ні цивільні, ні релігійні. Релігійна заборона створює найбільші перешкоди, оскільки Перу є дуже консервативною країною.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією