Церква Молдови закликала заборонити акцію «ЛГБТ-діти у вашій школі»

Православна Церква Молдови виступила проти акції «ЛГБТ-діти у вашій школі», яку розроблено інформаційним центром GENDERDOC-M та запущено у школах по всій Молдові, повідомляє mitropolia.md.

«В ході цієї кампанії з’явилась небезпечна тенденція зводити гомосексуальність в ранг “нормальності”. Однак Святе Письмо недвозначно стверджує: гомосексуальність – це гріх. Пропаганда ЛГБТ в школах – це жорстка атака на Інститут сім’ї, моральні цінності та етичні норми. Глобалізуюче заохочення розбещеності серед підлітків зрештою призведе до духовного саморуйнування людства», – зазначили у Митрополії Кишинева і всієї Молдови.

«Ми не намагаємося розпалювати ненависть до окремих категорій громадян нашої країни, а лише відстоюємо наші цінності та традиції, щоб запропонувати молодому поколінню здорову та гідну освіту, в дусі християнсько-православного вчення, який був в основі генезису нашого народу і завдяки якому ми вижили упродовж тривалого часу, незважаючи на незліченні історичні негоди, через які нам дано пройти», – додали в пресслужбі Молдавської митрополії РПЦ.

В Церкві Молдови закликали вірян підписати онлайн-петицію із закликом заборонити кампанію «ЛГБТ-діти у вашій школі».

Кампанія представлена ​​як програма підвищення обізнаності з прав дітей ЛГБТ+ у Молдові. Автор кампанії «ЛГБТ-діти у вашій школі» Тетяна Корчебаш-Оніка каже, що акція «надає сміливості вчителям та іншим дорослим у шкільному співтоваристві усвідомлювати, що стереотипи та забобони щодо дітей ЛГБТ зачіпають усіх дітей».

Програма також викликала великий скандал у Молдові, де 98% населення вважають себе православними.

Колишній президент Ігор Додон заявив, що «уряд Маї Санду крок за кроком руйнує віру, родину, економіку. Це керівництво руйнує країну!».

«Люди не можуть впоратися зі своїми рахунками та повсякденними потребами, але уряд має інші невідкладні турботи – просувати ЛГБТ у школах!» – додав колишній прем’єр-міністр Йон Кіку.

Уряд Гагаузії, автономної області у складі Молдови, заборонив проведення кампанії у своїх школах. У травні там були заборонені марші ЛГБТ та будь-яка “ЛГБТ- пропаганда”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією