“Це збочення”: Грузинська Церква виступила проти “ЛГБТ-пропаганди”

У Грузинській Церкві вважають, що «будь-який прояв ЛГБТ-пропаганди серед молоді – це насильство над її свідомістю».

Грузинська Православна Церква заявила про свій протест проти “спроб запровадити збочений спосіб життя в Грузії”, повідомляється на Facebook-сторінці Патріаршої служби зі зв’язків з громадськістю.

Ця заява стала реакцією на інформацію про проведення ЛГБТ-організацією «Тбіліський прайд» Тижня гордості з 1 по 8 липня.

Сайт civil.ge повідомив, що за словами організаторів прайду «цього тижня Тиждень гордості включатиме закриті заходи політичного, культурного та академічного характеру, у тому числі міжнародну конференцію ЛГБТ та фестиваль гордості».

У відповідь на це Грузинська Православна Церква заявила, що «подібні заходи проводяться зі зневагою до більшості населення Грузії та її стародавньої культури та цінностей».

«Спроби впровадити збочений спосіб життя в нашій країні, на жаль, продовжуються. Про це свідчить нещодавнє оголошення про проведення у липні ЛГБТ-тижня, який, виходячи зі своїх цілей, не може не вплинути негативно, навіть якщо проходитиме у закритому приміщенні», – повідомили в Патріархії Грузії.

Там вважають, що «пропаганда ЛГБТ неприпустима і неприйнятна, особливо в країні з християнськими цінностями, що глибоко вкорінилися, і багатовіковою культурною спадщиною».

«Будь-який прояв подібної пропаганди серед молоді – це насильство над її свідомістю», – наголосили у заяві Грузинської Церкви та нагадали, що «ігнорування неодноразових протестів більшої частини населення Грузії демонструє неповагу до основних цінностей нації та є явною спробою завдати моральної шкоди».

«Окрім пропаганди гріха, будь-яка подібна діяльність також є причиною громадянського протистояння та напруженості, що легко можна побачити щодо посилення поляризації у суспільстві під час ЛГБТ-заходів», − наголошується в документі.

У Патріархії Грузії також нагадали, що «Церква ніколи не виступає за насильство, а навпаки, сприяє мирному співіснуванню у суспільстві».

«Тому сьогодні особливо своєчасним може бути заклик до суспільства обговорити регулювання цієї проблеми за допомогою законодавства», – підсумували у Грузинській Церкві.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією