Бренд печива Oreo представив новий рекламний ролик на підтримку ЛГБТ-спільноти

Виробник печива Oreo послідовно підтримує ЛГБТ-спільноту. Новий рекламний ролик показує історію зворушливого камінг-ауту підлітка у родинному колі.

Відео зняла для Oreo Еліс Ву (Alice Wu) – кінорежисерка та сценаристка, відома своїми фільмами “Врятуючи обличчя” та “Навіть не уявляєш”. В обох фільмах головні герої китайсько-американського походження досліджують життя інтелектуальних лесбійок.

Нова реклама від Oreo – це справжній короткометражний фільм про камінг-аут. Ми бачимо молоду людину, яка, здається, побоюється камінг-ауту перед своєю сім’єю. І ось що відбувається…

Відео – продовження багаторічної співпраці між брендом печива Oreo та PFLAG National, найстарішою організацією США, що об’єднує батьків, їх сім’ї та союзників ЛГБТ. Це також відправна точка нової кампанії #LifelongAlly, яка включає благодійний внесок у розмірі $500 000 доларів.

Нагадаємо, перша гучна кампанія Oreo Pride стартувала ще в 2012 році, в рік століття бренду, постом у “Фейсбуці”,  із зображенням печива, вкритого райдужною глазур’ю та слоганом: “З гордістю підтримаємо кохання!”

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією