Бредлі Купер та Метт Бомер поцілувалися на знімальному майданчику фільму “Маестро”

Як вже повідомлялося, Бредлі Купер знімає новий фільм “Маестро”, а також грає у ньому головну роль – композитора Леонарда Бернстайна.

Біографічна стрічка розповідає про 25 років “складної історії кохання” Леонарда Бернстайна та його дружини Фелісії Монтеалегре після їхньої зустрічі у 1964 році.

Леонарда грає Купер, Фелісію – Кері Малліган. Також у фільмі зайняті Метт Бомер, Сара Сілверман, Джеремі Стронг та Майя Хоук. Метт Бомер, можливо, грає роль Тома Котрана, багаторічного партнера Бернстайна. Але це лише припущення.

Цього тижня фотографії героїв Купера та Бомера, що цілуються під час зйомок “Маестро”, стали вірусними, облетівши ЗМІ.

Нагадаємо, Леонард Бернстайн (Leonard Bernstein, 1918-1990), американський композитор, піаніст та диригент, зустрічався в молодості як з чоловіками, так і з жінками. У 1951 році він одружився з піаністкою Фелісії Монтеалегре – можливо, з кар’єрних міркувань. У подружжя народилося троє дітей. У міру зростання впливу руху за права ЛГБТ, Бернстайн все частіше відверто висловлювався про свою орієнтацію. У 1976 році він пішов від дружини до свого коханого – музичного директора Том Контрана. Але через рік, дізнавшись, що Фелісія смертельно хвора, повернувся до неї і доглядав її до її смерті в 1978 році. Про Бернстайна говорили, що він бісексуал, якого мучитать сумніви. Але, на думку його друга та співробітника Артура Лаурентса, “він був просто геєм, одруженим на жінці“.

За свою кар’єру Бернстайн отримав сім премій “Еммі”, шістнадцять “Греммі” та дві премії “Тоні”.

Фільм “Маестро” – перша робота Бредлі Купера як режисер після “Зірки народилася” у 2018 році. Фільм вийде на платформі Netflix Продюсерами виступили Стівен Спілберг та Мартін Скорсезе.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією